Digitalizace práce daňového poradce


Digitalizace práce daňového poradce

Digitalizace. Toto slovo posledních pár let hraje velkou roli v každodenním životě každého z nás. V soukromém životě jsme přeladili na digitální vysílání, používáme chytré telefony, televize a jiné chytré domácí spotřebiče nebo dokonce chytré domácí asistenty.

Na druhou stranu nám digitalizace v pracovním životě dokáže práci usnadnit a tím ji velice zefektivnit. Představte si, že už nemusíte běhat do archivu, když hledáte jednu konkrétní fakturu a namísto toho si kdekoliv a kdykoliv skrze počítač, mobilní telefon nebo tablet díky připojení na internet danou fakturu snadno zobrazíte na pár kliknutí. Úspora času je nepopiratelná. Detailní evidování jakýchkoliv informací a jednotlivých výkonů pro zákazníka Vám poskytne dokonalý přehled o využití časového fondu Vašich zaměstnanců. Z těchto informací můžete poté rozhodnout, zda se Vám vůbec vyplatí za danou cenu pracovat pro daného klienta.

Každodenní spojení s digitalizací tedy popřít nelze. Jediné, co popřít lze je fakt, že lidé, kteří se digitalizaci brání nikdy neobjevili její přínos.

Proto bychom Vás rádi pozvali na nezávaznou ukázku, jak software BMD NTCS využívá paní Fialová ve firmě ECOVIS FACTA.

 

2.11.2021 – Opero, Salvátorská 931, 110 00 Staré Město

4.11.2021 – Sídlo KDP, Kozí 26, 602 00 Brno střed

Hledáte spíše individuální řešení?

Chcete dostávat další informace?